آموزش خرید هاست و دامنه

آموزش خرید از سایت

برای خرید هاست و دامنه میتوانید طبق آموزش زیر عمل کنید.همچنین پکیج مورد نظر در این آموزش صرفا یک نمونه میباشد و شما میتوانید هرپکیج هاستینگ را براساس نیاز خود انتخاب و خریداری نمایید.

این آموزش در تاریخ 18 اسفند 1396 بروزرسانی شد. آموزش تکمیلی را در این لینک مطالعه فرمایید.

1- ابتدا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. سپس برروی دکمه “میزبانی وب” و سپس برروی “هاست لینوکس سی پنل ایران” کلیک کنید.

خرید هاست 1

2- یا در همان صفحه اصلی به پایین اسکرول کرده و یک پلن را انتخاب نمایید.

خرید هاست 2

3- در این قسمت شما میتوانید تمامی اطلاعات هاستینگ را مشاهده کنید. پس از بررسی کلیه مشخصات برروی “سفارش دهید” کلیک کنید.

ثبت سفارش 3

4- با استفاده از “گزینه اول” میتوانید یک دامنه جدید ثبت کنید ، “گزینه دوم” میتواند دامنه ی از قبل خریداری شده ی شما را از کنترل پنل قبلی ، به کنترل پنل مفیدهاست انتقال دهد همچنین “گزینه سوم” برای تغییر DNS های دامنه ی ازقبل خریداری شده ی شما میباشد و با گزینه سوم دیگر نیازی به انتقال دامنه به مفیدهاست نیست و تنها تغییر DNSهای دامنه در کنترل پنل قبلی کفایت میکند. در این آموزش ما یک دامنه ی جدید ثبت میکنیم. پس “گزینه ی اول” را انتخاب میکنیم ، نام دامنه ی دلخواه را وارد کرده و برروی “بررسی” کلیک میکنیم.

ثبت سفارش 4

5- چنانچه دامنه مورده نظر ازقبل ثبت نشد بود میتوانید با کلیک برروی گزینه “ادامه” ، دامنه مد نظر خود را ثبت کنید.

ثبت سفارش 5

6- درصفحه ی جدید اطلاعات کلی هاستینگ مورده نظر به شما نمایش داده میشود. دراین صفحه میتوانید دوره پرداخت را با توجه به نیاز خود “ماهیانه یا سالیانه” انتخاب کرده ، افزودنی جدید در صورت دلخواه انتخاب کرده و سپس برروی “ادامه” کلیک کنید.

ثبت سفارش 6

7- در صفحه ی بعد تیک تمامی امکانات رایگان “و 2 و 3” را بگذارید و سپس برروی “ادامه” کلیک کنید.

ثبت سفارش 7

8- اطلاعات موجود در این صفحه را به دقت بررسی کنید ، چنانچه کد تخفیف دارید میتوانید با کلیک برروی “اگر کوپن تخفیف دارید ” آن را وارد کنید و برروی “معتبرسازی کد” کلیک کنید تا تخفیف برروی فاکتور اعمال شود. سپس برروی “پرداخت نهایی” کلیک کنید.

ثبت سفارش 8

9- در صفحه جدید باید در سایت ثبت نام کنید. چنانچه قبلا در سایت ثبت نام کردید میتوانید در بالای صفحه برروی “وارد شوید” کلیک کنید. در قسمت اطلاعات ثبت دامنه گزینه “استفاده از مشخصات پیش فرض” را انتخاب کنید. سپس درگاه پرداخت مورده نظر را انتخاب کنید (تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پذیرفته میشوند !). سپس میتوانید توضیحاتی را در قسمت “توضیحات شما” واردکنید. شرایط سرویسدهی را قبول کرده و پس از تکمیل صفحه برروی “تکمیل سفارش” کلیک کنید.

ثبت سفارش 9

ثبت سفارش 10

10- سپس بصورت خودکار به درگاه پرداخت مورده نظر منتقل میشوید. چنانچه این عملیات انجام نشد و به صفحه پرداخت منتقل نشدید ، کافیست به قسمت “مالی” و بخش “صورتحساب ها” در ناحیه کاربری مراجعه کنید. سپس برروی “مشاهده صورتحساب” کلیک کنید.

11- در بالای صورتحساب درگاه پرداخت مورده نظر را انتخاب کرده و سپس برروی “هم اکنون پرداخت کنید” کلیک کنید !

12- پس از چند ثانیه به درگاه پرداخت مورده نظر منتقل میشوید. اطلاعات کارت بانکی خود را با توجه به نکات امنیتی در این صفحه وارد کرده و در پایان برروی “پرداخت” کلیک کنید.

مرحله 11

تبریک ! عملیات سفارش هاستینگ با موفقیت انجام شد ! چنانچه هرگونه مشکلی در هنگام سفارش داشتید کافیست با کارشناسان ما مطرح کنید (تیکت یا پشتیبانی آنلاین در گوشه پایین سمت راست سایت).


تگ ها : , , , , ,

آموزش دامنه, آموزش ها, آموزش هاستینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *